Německo se včera stalo další evropskou zemí, kde se vyskytuje volně žijící populace zubrů. Největšího suchozemského savce starého kontinentu včera vypustili do přírody v pohoří Rothaargebirge ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko. Lokalita se nachází v západní části země, zhruba dvě stě kilometrů od hranic s Nizozemím. Kdy se do volné přírody dostanou u nás zatím nikdo netuší.
V Německu vypustili do volné přírody osm zubrů
15. dubna 2013 13:10
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-nemecku-vypustili-do-volne-prirody-osm-zubru
Zdroj: Ekolist.cz