Obyvatelé hlavního města se učí používat kolo jako běžný dopravní prostředek, počet pravidelných jezdců se za poslední dva roky zdvojnásobil. Alespoň jednou v roce 2012 sedla na kolo na území hlavního města v roce plná polovina Pražanů. Stále jim ale chybí bezpečné cesty a možnost parkovat. Vyplývá to z výzkumu agentury GfK, který byl připravený pro pražský magistrát.
Cyklistům v Praze chybí bezpečné cesty. Přesto se jejich počet zdvojnásobil
17. dubna 2013 16:12
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/cyklistum-v-praze-chybi-bezpecne-cesty-presto-se-jejich-pocet-zdvojnasobil
Zdroj: Ekolist.cz