Koncepce Německé energetiky bývá u nás trochu vulgárně pokládána jen za jakési rozmarné gesto bohatého státu. Opak je však pravdou. Milan Šimoník, odborník na energetiku a člen energetické sekce Strany zelených, ukazuje, že podpora zelené energie v Německu má své racionální důvody a česká energetická je špatná.
Německo prochází energetickou revolucí, Česko jen tápe
18. dubna 2013 8:26
Obecné
Celý článek: http://www.nazeleno.cz/energie/energetika/nemecko-prochazi-energetickou-revoluci-cesko-jen-tape.aspx
Zdroj: Nazeleno