Koncepce německé energetiky bývá u nás trochu vulgárně pokládána jen za jakési rozmarné gesto bohatého státu. Milan Šimoník, odborník na energetiku a člen energetické sekce Strany zelených, ukazuje, že podpora zelené energie v Německu má své racionální důvody a česká energetická koncepce není dobrá.
Komentář: Energetická revoluce v Německu, Česko jen tápe
18. dubna 2013 9:40
Obecné
Celý článek: http://www.nazeleno.cz/energie/energetika/komentar-energeticka-revoluce-v-nemecku-cesko-jen-tape.aspx
Zdroj: Nazeleno