Co se děje s autovrakem při likvidaci? A jak je to s likvidací karavanu nebo přívěsného vozíku? Jaké všechny doklady potřebuji pro odhlášení vozu? A za co musíte a za co nemusíte platit?
Co se děje s autovrakem při likvidaci? A jak se zbavit vlečného vozíku či karavanu?
19. dubna 2013 3:57
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz