Snaha o energetiku, která bude produkovat méně emisí skleníkových plynů, se stále nedaří. Nepomáhá ani celosvětová expanze obnovitelných zdrojů, tvrdí zpráva Mezinárodní agentury pro energetiku (IEA). Podle aktuální studie produkuje lidstvo prakticky stejné množství uhlíkových emisí na jednotku energie jako před dvaceti lety.
IEA: Energii vyrábíme stejně špinavě jako před dvaceti lety
22. dubna 2013 2:33
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/iea-energii-vyrabime-stejne-spinave-jako-pred-dvaceti-lety
Zdroj: Ekolist.cz