V těchto dnech uplynulo dvacet sedm let od zatím největší jaderné havárie. Černobyl a také havárie v japonské Fukušimě jsou pádným argumentem proti využívání jaderných technologií v energetice. Máme na to vzdát se jádra? Jak obstály Dukovany a Temelín v testech bezpečnosti? Proč jsou uhelné elektrárny nebezpečnější než jaderné?
Dvacet sedm let po Černobylu, dva roky po Fukušimě. Jsou jaderné eletrárny bezpečné?
29. dubna 2013 8:11
Obecné
Zdroj: Nazeleno