V bývalém vojenském prostoru Ralsko na Českolipsku se daří stádu zubrů evropských. Do obory Židlov ho vypustili loni v dubnu, od té doby se rozrostlo o dvě telata. "Jedno se narodilo v srpnu, druhé v listopadu. Obě prospívají," upřesnil oborník z Vojenských lesů a statků (VLS) Miloslav Zikmund.
Zubrům se v bývalém vojenském prostoru Ralsko daří, je jich už deset
30. dubna 2013 12:15
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/zubrum-se-v-byvalem-vojenskem-prostoru-ralsko-dari-je-jich-uz-deset
Zdroj: Ekolist.cz