Toť otázka. Učebnice říkají že ano, ale možná je ke vzniku standardní planetární mlhoviny nutná dvojhvězda. A v té se podle všeho Slunce nenachází, takže má možná smůlu.
Skončí Slunce jako obvyklá planetární mlhovina?
3. května 2013 7:55
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6879
Zdroj: Osel.cz