S Temelínem není kam spěchat. Již léta to tvrdí ekologové. V poslední době se k nim přidávají ekonomové, analytici a nedávno i stínový ministr financí Mládek. Konečně to přiznal i ministr průmyslu a obchodu Kuba.
A bude Temelín vůbec potřeba?
11. května 2013 0:00
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Zdroj: TZB-info.cz