Rozhodně ne. Šance, že je někde poblíž mimozemská civilizace na podobné úrovni jako ta pozemská, se prakticky rovná nule. Mají projekty typu SETI vůbec nějaký mysl?
Potkáme-li mimozemšťany, bude to jako ve Star Treku?
11. května 2013 18:38
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6901
Zdroj: Osel.cz