Ministr průmyslu Martin Kuba poprvé připustil, že dostavba Jaderné elektrárny Temelín se zdrží a navíc jeho kapacitu s největší pravděpodobností nebudeme do roku 2030 vůbec potřebovat. Proč až nyní? Nemá snad Ministerstvo průmyslu a obchodu všechny důležité informace dávno k dispozici?
Komentář: Bude dostavěný Temelín vůbec potřeba?
15. května 2013 8:01
Obecné
Celý článek: http://www.nazeleno.cz/energie/energetika/komentar-bude-dostaveny-temelin-vubec-potreba.aspx
Zdroj: Nazeleno