Každý obor podnikání – výrobu strojů nevyjímaje – vyžaduje jednání s celou řadou dodavatelů. Důkladné porovnání jejich (pohříchu většinou nesourodých) nabídek je časově náročné. A kde má člověk vzít jistotu, že takto „poskládaný“ stroj bude fungovat efektivně potažmo fungovat vůbec? Nebylo by lepší mít jednoho spolehlivého partnera, který vždy a včas dodá odzkoušené řešení za rozumnou cenu?
Vyplatí se řízení stroje od jednoho dodavatele?
18. května 2013 0:00
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Celý článek: http://elektro.tzb-info.cz/elektromotory-pohony-a-stroje/9919-vyplati-se-rizeni-stroje-od-jednoho-dodavatele
Zdroj: TZB-info.cz