S testy inteligence to je jako s demokracií. Víme že jsou špatné, ale nic lepšího nemáme a tak v ně věříme. Kolektiv badatelů ze Švédska, Belgie, Nizozemí a Irska dospěl k závěru, že průměrná inteligence lidí za dob královny Viktorie, byla vyšší.
IQ Evropanům klesá. Dlouhodobě!
20. května 2013 21:08
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6920
Zdroj: Osel.cz