Na Slovensku podle odborníků zřejmě vůbec poprvé způsobila smrt dospělého člověka zmije. Informoval o tom sever aktuality.sk, podle něhož zmije před několika dny uštkla do ruky 59letého muže, který následující den zemřel.
Na Slovensku podle odborníků zřejmě poprvé zabíjela zmije
22. května 2013 10:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/na-slovensku-podle-odborniku-zrejme-poprve-zabijela-zmije
Zdroj: Ekolist.cz