Působí to trochu jako takový výprodej před úplným zavřením krámu. Ministerstvo životního prostředí se nebrání přesunu 3,7 miliard z Operačního programu Životní prostředí do Operačního programu Doprava. Zjednodušeně řečeno: MŽP ze své kompetence přepustilo skoro čtyři miliardy resortu dopravy. Ten za ně zřejmě dostaví metro. Pražené asi zatleskají, vtírá se však otázka, jestli tento "výprodej" bude dál pokračovat a co nám z ministerstva životního prostředí zbude.
Martin Mach Ondřej: Kam spěje ministerstvo, které nechce miliardy?
23. května 2013 14:53
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/martin-mach-ondrej-kam-speje-ministerstvo-ktere-nechce-miliardy
Zdroj: Ekolist.cz