Rusko musí naléhavě evakuovat svou polární stanici Severní pól-40, a to kvůli abnormálnímu tání ledu, na němž je umístěna. Informovalo o tom dnes ministerstvo životního prostředí. Tato arktická stanice se nachází nedaleko kanadské ekonomické zóny a pracuje na ní 16 lidí.
Rusko kvůli tání ledu chystá naléhavou evakuaci polární stanice
23. května 2013 8:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/rusko-kvuli-tani-ledu-chysta-nalehavou-evakuaci-polarni-stanice
Zdroj: Ekolist.cz