Jedovaté tarantule i agresivní bobři se prý stávají metlou Běloruska, alespoň podle zážitků očitých svědků i některých běloruských přírodovědců. Rozšíření hrozeb, číhajících na rekreanty v místní fauně, je prý i následkem oteplování klimatu.
Běloruskou faunu obohatily tarantule, kudlanky i agresivní bobři
24. května 2013 11:36
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/beloruskou-faunu-obohatily-tarantule-kudlanky-i-agresivni-bobri
Zdroj: Ekolist.cz