Proč ne. Rentgenové signály milisekundových pulsarů vypadají slibně. Pokud se odvážíme dál do vesmíru, budeme potřebovat solidní autonomní navigaci, nezávislou na pozemských přístrojích.
Budou se kosmické lodě navigovat podle signálů pulsarů?
28. května 2013 4:47
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6935
Zdroj: Osel.cz