Poplatek za ukládání komunálního odpadu na skládky by se měl postupně navyšovat na maximálně tisíc korun za tunu uloženého komunálního odpadu v roce 2016. Na svém jednání se na tom většinově usnesla pracovní skupina k odpadovému hospodářství.
Pracovní skupina k odpadovému hospodářství se usnesla na postupném navyšování poplatku za ukládání komunálního odpadu na skládky
28. května 2013 12:12
Politika
Celý článek: http://www.env.cz/cz/news_130528_pracovni_skupina
Zdroj: MŽP ČR