Osobní automobily v Evropě mají větší spotřebu pohonných hmot a vyšší emise, než tvrdí jejich výrobci. Rozdíl mezi deklarovanými údaji a realitou navíc v posledních letech výrazně stoupl. Vyplývá to podle agentury Reuters ze studie neziskové mezinárodní organizace pro ekologickou dopravu ICCT.
Auta mají podle studie vyšší spotřebu a emise, než tvrdí výrobci
29. května 2013 1:08
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/auta-maji-podle-studie-vyssi-spotrebu-a-emise-nez-tvrdi-vyrobci
Zdroj: Ekolist.cz