Roman Navrátil je nejraději na zahradě a pozoruje své rysy ve výbězích. Chovatel ze Sopřeče na Pardubicku vlastní jednoho samce a tři samice. Pořídil si je asi před pěti lety. Sledovat jejich chování je prý lepší než televize, řekl ČTK.
Šelmy mám místo televize, říká chovatel rysů
1. června 2013 4:38
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz