Těžko říct, ale pokud to opravdu dělají, pár věcí by se tím vysvětlilo. A pozemšťanům by nesmírně stouplo sebevědomí, protože bychom měli planetární klima v kapse.
Co když globální oteplování způsobují freony?
1. června 2013 17:14
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=6944
Zdroj: Osel.cz