Dnes odpoledne se znovu konalo společné jednání Ústřední povodňové komise a Ústředního krizového štábu za účasti hejtmanů z krajů postižených povodní prostřednictvím videokonference. Podle jejich vyjádření je situace v krajích stabilizovaná.
Vyhráno ještě nemáme, říká k povodním ministr životního prostředí a předseda Ústřední povodňové komise Tomáš Chalupa
3. června 2013 17:20
Politika
Celý článek: http://www.env.cz/cz/news_130603_povodne 2
Zdroj: MŽP ČR