"Vše nasvědčuje tomu, že Praha má nejhorší za sebou, kulminace již městem prošla," říká ministr životního prostředí a předseda ústřední povodňové komise Tomáš Chalupa.
Praha má to nejhorší za sebou, říká ministr životního prostředí Tomáš Chalupa
4. června 2013 10:40
Politika
Celý článek: http://www.env.cz/cz/news_130604_povodne_praha
Zdroj: MŽP ČR