Ministr životního prostředí a předseda Ústřední povodňové komise Tomáš Chalupa navštívil Neratovice a areál místní Spolany. "Chtěl bych ocenit práci místního krizového štábu. Podařilo se mu udržet chod obce na standardní úrovni. Jeho členové pracují bez přestávky od začátku povodní. Pan místostarosta Hrodek odvádí dobrou práci a na Neratovicích je to vidět," říká ministr Tomáš Chalupa a dodává: "Zaměstnanci Spolany udělali vše pro to, aby nedošlo k úniku nebezpečných látek a kontaminaci vod. A t ... (ZKRÁCENO)
Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa ocenil nasazení krizového štábu v Neratovicích
6. června 2013 9:57
Politika
Celý článek: http://www.env.cz/cz/news_130606_neratovice
Zdroj: MŽP ČR