Přírodovědci z brněnské Masarykovy univerzity objevili v Antarktidě novou bakterii - pseudomonas prosekii. Pojmenovali ji po profesoru Pavlu Proškovi, který stál u zrodu Mendelovy vědecké polární stanice, na níž bádají od roku 2006. ČTK to dnes řekl spoluobjevitel bakterie Ivo Sedláček.
Přírodovědci z Brna nalezli v Antarktidě novou bakterii
7. června 2013 4:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/prirodovedci-z-brna-nalezli-v-antarktide-novou-bakterii
Zdroj: Ekolist.cz