Třiašedesátiletý muž, který se vyléčil z rakoviny, vede osamělý boj proti kouření v barech a restauracích Rakouska, jedné z posledních bašt kuřáků v Evropě. Vystavil se tím mnoha urážkám a nadělal si spoustu nepřátel. Dietmar Erlacher, nazývaný "Rauchersheriff", tedy šerif přes cigarety, však nemá v úmyslu ustoupit. A to ani přes tyto nepříjemnosti a přes to, že se řady jeho stoupenců ztenčily.
Rakušan odhodlaně bojuje proti "popelníku Evropy" - kouření v barech a restauracích
8. června 2013 11:17
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz