Čínské bylinné léky mají dlouhodobě dobrou pověst pro své léčivé účinky od obyčejného nachlazení až po rakovinu. Tento týden ale oznámila ekologická organizace Greenpeace, že v mnoha bylinkách nakoupených v Číně a Hongkongu zjistila alarmující množství škodlivých pesticidů, napsal zpravodajský server CNN.
Čínské bylinky jsou plné pesticidů, uvedla organizace Greenpeace
28. června 2013 3:37
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/cinske-bylinky-jsou-plne-pesticidu-uvedla-organizace-greenpeace
Zdroj: Ekolist.cz