V Česku se do Labe stále znovu dostávají jedovaté látky, které řeka odnáší do sousedního německého Saska. Podle deníku Bild si na opakované znečišťování toku stěžují saští politici. Svá slova dokládají seznamem případů zamoření Labe v letech 2010 až 2012, podle něhož na českém území došlo ke 14 únikům škodlivých látek.
Saští politici si stěžují, že Češi lijí do Labe jedovaté látky
24. červenece 2013 12:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/sasti-politici-si-stezuji-ze-cesi-liji-do-labe-jedovate-latky
Zdroj: Ekolist.cz