Stavební firmy se obávají, že stavební sezona letos skončí dřív, než budou vyřízeny administrativní náležitosti žádostí o podporu v novém programu Zelená úsporám. Lidé se do první výzvy mohou hlásit od 12. srpna. "Podle informací, které máme od našich členských firem, poptávka po stavebních pracích v souvislosti s programem Nová Zelená úsporám zatím nebyla - lidé pravděpodobně čekají na vyhlášení podmínek," řekl ČTK generální ředitel Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR Miloslav Mašek.
Zelená úsporám přišla pro letošní sezonu možná pozdě, obávají se stavaři
31. červenece 2013 10:33
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/zelena-usporam-prisla-pro-letosni-sezonu-mozna-pozde-obavaji-se-stavari
Zdroj: Ekolist.cz