Díky růstu životní úrovně se lidé dovedou lépe adaptovat a obětí veder ubývá. Díky oteplování ubývá obětí chladných teplot v zimě. Valnou část obětí letního horka tvoří lidé, kteří by během pár týdnů nejspíš stejně zemřeli.
Extrémní teploty mají stále více... totiž méně obětí
4. srpna 2013 15:57
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=7045
Zdroj: Osel.cz