Přiměřený pohyb prospívá zdraví, to je poměrně známá věc. Podle britských vědců ale chození pěšky nebo používání veřejné dopravy, vedle pozitivního dopadu na životní prostředí, podstatně snižuje míru onemocnění civilizačními chorobami, jako je cukrovka nebo vysoký tlak.
Chcete se vyhnout cukrovce nebo vysokému tlaku? Jezděte do práce tramvají
7. srpna 2013 2:07
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz