Nové chladivo pro klimatizace v automobilech nepředstavuje pro cestující závažné riziko, přestože je nebezpečnější než starší alternativa, která se od letošního roku nesmí z ekologických důvodů používat. Vyplývá to z dnešní zprávy německého spolkového úřadu pro motorová vozidla KBA. Zpráva je pozorně sledovaná, protože přichází v reakci na rozhodnutí Francie, která zakázala prodej většiny nových vozů Mercedes, jež stále používají starší chladivo.
Nové chladivo pro klimatizace je rizikovější, ne však nebezpečné
9. srpna 2013 3:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/nove-chladivo-pro-klimatizace-je-rizikovejsi-ne-vsak-nebezpecne
Zdroj: Ekolist.cz