Pytláci zastřelili v jednom z nejvíce střežených keňských národních parků bílého nosorožce. Jde o první podobný případ v Národním parku Nairobi za posledních šest let, uvedl mluvčí keňských přírodních rezervací Paul Udoto. Jak dodal, pytláci zvíře zabili v pátek a uřezali mu jeho roh. Letos bylo v Keni zabito již 35 nosorožců, za celý loňský rok to bylo 29 těchto savců, informovala BBC.
V ostře střeženém keňském parku zastřelili pytláci nosorožce
14. srpna 2013 12:26
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/v-ostre-strezenem-kenskem-parku-zastrelili-pytlaci-nosorozce
Zdroj: Ekolist.cz