Japonská společnost Tokyo Electric Power (Tepco), která provozuje jadernou elektrárnu Fukušima, oznámila, že poblíž skladovacích nádrží, které obsahují vysoce radioaktivní vodu, objevila nová místa s vysokou radiací. Podle agentury Reuters by to mohlo znamenat, že v areálu došlo k dalším únikům kontaminované vody. Tepco to ale přímo nepotvrdilo.
Ve Fukušimě naměřili zvýšenou radiaci, možná znamená další úniky
22. srpna 2013 20:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/ve-fukusime-namerili-zvysenou-radiaci-mozna-znamena-dalsi-uniky
Zdroj: Ekolist.cz