Do dalších otevřených oblastí evakuované zóny se postupně vracejí lidé. V samotné elektrárně se však hromadí radioaktivní voda a problémy s ní. V průběhu léta tak došlo v areálu k několika únikům radioaktivní vody, z nichž jeden byl poměrně velký. Z nádrže pro zhruba 1000 tun vody uniklo zhruba 300 tun. Podívejme se na léto ve Fukušimě I podrobněji.
Problémy s radioaktivní vodou ve Fukušimě I
26. srpna 2013 1:07
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=7082
Zdroj: Osel.cz