Česká pošta je zatím jediným státním podnikem, který provozuje velký počet vozidel na stlačený zemní plyn (CNG). V současné době má ve svém vozovém parku 482 CNG vozidel. V nejbližší době přibude dalších 10 nákladních vozidel a 200 osobních a užitkových vozidel na zemní plyn.
Díky používání aut na CNG ušetřila Česká pošta za palivo 5 milionů korun
2. září 2013 3:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/diky-pouzivani-aut-na-cng-usetrila-ceska-posta-za-palivo-5-milionu-korun
Zdroj: Ekolist.cz