K dnešnímu dni je vyčerpána necelá polovina jedné miliardy korun v programu Nová zelená úsporám. Dokonce roku se počítá s více jak 800 milióny korun z emisních povolenek. V programu "Kotlíkových dotací" bylo doposud podáno celkem 1500 žádostí. Řekl to ministr životního prostředí Jan Podivínký na tiskové konferenci.
V Nové zelené se nejvíc žádá o solární systémy, pasivních domů je 267
4. září 2013 0:08
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Zdroj: TZB-info.cz