Radiace kolem nádrží zadržujících kontaminovanou vodu z poškozené japonské jaderné elektrárny Fukušima opět stoupla. Informoval o tom Úřad pro dohled nad jadernou energií (NRA), podle nějž radiace stoupla o 20 procent nad dosud nejvyšší naměřenou úroveň, napsala agentura Reuters.
Radiace naměřená u nádrží ve Fukušimě vystoupala na nové maximum
4. září 2013 11:47
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/radiace-namerena-u-nadrzi-ve-fukusime-vystoupala-na-nove-maximum
Zdroj: Ekolist.cz