Sonda Curiosity ani při opakovaných měřeních letos v červnu nezjistila v atmosféře Marsu žádný metan, přestože tam při pozemských pozorováních před pár lety ještě byl v hojném množství. Pozorovali jsme ze Země jenom přízraky? Anebo se ten metan prostě vypařil?
Kam se poděl marťanský metan?
21. září 2013 15:47
Vzdělání
Celý článek: http://www.osel.cz/index.php?clanek=7146
Zdroj: Osel.cz