Vybrané peníze z registračních poplatků vozidel zřejmě opět půjdou na zateplení a ekologické vytápění rodinných domů. Ministerstvo životního prostředí tím chce najít další peníze pro program Nová zelená úsporám. Ministr životního prostředí v demisi Tomáš Podivínský dnes podepíše dodatek k již uzavřené dohodě se zástupci Sdružení automobilového průmyslu a Sdružení dovozců automobilů.
Rodinné domy se budou zateplovat díky registračním poplatkům vozidel
1. října 2013 9:17
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/rodinne-domy-se-budou-zateplovat-diky-registracnim-poplatkum-vozidel
Zdroj: Ekolist.cz