Jihočeští stavaři chtějí využít zkušeností rakouských partnerů při výstavbě nízkoenergetických objektů i pasivních domů. První dva domy s malometrážními byty se začnou stavět už na jaře v Českých Budějovicích v areálu bývalých čtyřdvorských kasáren a řadové domy v lokalitě na Borku v sousedství města. Vyplývá to z tiskové zprávy Sdružení stavebnictví při Jihočeské hospodářské komoře. Zájemci o tyto byty budou mít možnost si je i jen zapůjčit a vyzkoušet.
Rakušané poradí Jihočechům při stavbě nízkoenergetických domů
25. ledna 2010 16:05
Obecné
Celý článek: http://www.ekolist.cz/zprava.shtml?x=2213743
Zdroj: Ekolist.cz