Školení dobrovolníků a zahájení tzv. door-to-door (od dveří ke dveřím) kampaně proběhlo v pátek a sobotu 20.-21. září v Pardubicích a několika dalších městech v regionu za účasti předsedy Strany zelených Ondřeje Lišky a lídra kandidátky v Pardubickém kraji, ekonoma a analytika Jiřího Čáslavky. Proškolení dobrovolníci navštěvovali domácnosti a vysvětlovali důvody, proč volit Stranu zelených. The post Zahájení Door to Door kampaně v Pardubicích appeared first on Strana zelených.
Zahájení Door to Door kampaně v Pardubicích
23. září 2013 15:47
Politika
Zdroj: Zeleni.cz