Tento komentář přináší trochu odlišný pohled na komunikaci mezi zákazníkem a dodavatelem. Snažím se zodpovědět otázky, jako jsou: Je telefonování s dodavatelem nejlepší způsob komunikace? Proč zákazníci platí vysoké částky za hovory? Co ukázaly výsledku testu?
Reakce na článek časopisu DTest s názvem Zákaznické linky dodavatelů elektřiny - ne vždy pomohou
10. října 2013 0:07
Ekologické stavění, bydlení
Vytápění, zateplení
Zdroj: TZB-info.cz