Koruna Česká chce českou energetiku postavit na jádru, kterého máme dostatek. A to včetně lokálních reaktorů určených pro vytápění měst. Těžba břidlicových plynů je pro nerozhodnutá, dokud nebude známo, jaké jsou jejich zásoby a jaké by byly dopady na životní prostředí. Stát by měl pomoci těm, kteří si postavili domy v záplavových oblastech, a to buď výkupem jejich stávajícího pozemku, nebo prodejem nového. Na anketu Ekolistu odpovídal místopředseda strany Radim Špaček.
Volby 2013: Stát by měl pomoci lidem, kteří si postavili domy v záplavových oblastech, tvrdí Koruna Česká
10. října 2013 2:57
Obecné
Zdroj: Ekolist.cz