Ministerstvo životního prostředí kategoricky odmítá, že stát v současné době nečiní potřebné kroky, které by vedly ke zlepšování kvality ovzduší na Ostravsku. Je tomu právě naopak!
Žaloba na stát kvůli kvalitě ovzduší je absurdní. Soud ji zamítl.
18. října 2013 11:07
Politika
Celý článek: http://www.env.cz/cz/news_131018_zaloba_na_stat
Zdroj: MŽP ČR