Koupil jsem si na chalupu kamna na dřevo. S kamarádem jsem je vytáhnul z auta, dostrkal dovnitř, strčil rouru do komína a mohl zatopit. Jsem rád, že jsem to stihnul letos - od ledna už bych tím porušil zákon.
KOMENTÁŘ: Obnovitelné zdroje svépomocí? Nezákonná činnost!
22. října 2013 8:07
Obecné
Celý článek: http://www.nazeleno.cz/energie/komentar-obnovitelne-zdroje-svepomoci-nezakonna-cinnost.aspx
Zdroj: Nazeleno