Šéfům podniků, které jsou velkými znečišťovateli životního prostředí v Makedonii, hrozí až desetileté vězení. Tato balkánská země čelí problémům se stavem životního prostředí již řadu let. Ministr zdravotnictví Nikola Todorov proto nyní oznámil, že úřady začnou na vedoucí pracovníky provinilých firem podávat trestní oznámení, informoval server BalkanInsight.
Šéfům firem znečišťujících ovzduší bude v Makedonii hrozit vězení
31. října 2013 11:07
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/sefum-firem-znecistujicich-ovzdusi-bude-v-makedonii-hrozit-vezeni
Zdroj: Ekolist.cz