Neziskové organizace kritizují ministerstvo životního prostředí za to, že omezilo granty pro občanská sdružení a obecně prospěšné společnosti, které se věnují ekologii. Peněz ve srovnání s rokem 2011 podle nich ubylo u dotací tohoto typu o 80 procent. Nově vyhlásilo MŽP program na odstraňování černých skládek, na který vyčlenilo čtyři miliony korun. Zástupci nevládních organizací to vnímají jako omezení služeb pro veřejnost a ochrany životního prostředí. MŽP ale s kritikou nesouhlasí.
Nevládky kritizují ministerstvo za granty na likvidaci černých skládek
2. listopadu 2013 1:57
Obecné
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/neziskovky-kritizuji-mzp-za-granty-na-likvidaci-cernych-skladek
Zdroj: Ekolist.cz